top of page

Školenia

Od roku 2019 sa venujem vzdelávaniu prekladateľov na voľnej nohe prostredníctvom svojich školení Prekladateľ na ceste a Živobytie prekladateľovo.

Školenie Prekladateľ na ceste je určené všetkým, ktorí sa snažia uplatniť na trhu s prekladateľskými službami a hľadajú odpovede na otázky týkajúce sa cenotvorby, marketingu, výberu softvérov a organizácie práce. Na svoje si prídu študenti prekladateľstva aj skúsenejší voľnonožci, ktorí ladia posledné detaily svojho úspechu.

Formát Živobytie prekladateľovo je určený študentom jazykovedných odborov, ktorí v rámci štúdia jazykovedných odborov nedostávajú dostatok informácií o cenách na trhu, praktikách klientov a možnostiach uplatnenia po získaní vysokoškolského titulu.

DOJMY ÚČASTNÍKOV

Určite by som toto školenie odporučila každému, kto sa prekladateľstvu venuje alebo sa mu chce venovať. I keď si človek myslí, že všetko potrebné vie, nikdy tomu tak nie je. Za 5 hodín som sa dozvedela veľa dôležitých informácií, a to od profesionálky, na ktorej vidno, že za všetkým, čo dokázala, stojí ona sama, jej usilovnosť a zanietenosť. Zaujímavá bola aj rôznorodosť účastníkov. Nie je prekladateľ ako prekladateľ a každý jeden mal za sebou zaujímavý príbeh. Toto školenie bolo pre mňa viac než inšpiratívne.

S ohľadom na aktuálnu situáciu nie sú vypísané ďalšie termíny školení. Ak chcete byť informovaní, keď sa situácia zmení, môžete vyplniť nezáväzný informačný formulár a ja vás budem kontaktovať s novými termínmi školenia Prekladateľ na ceste.

Tým z vás, ktorí preferujú online vzdelávanie, ponúkam možnosť osobných konzultácií na mieru vašim potrebám prostredníctvom Skype. V prípade záujmu o podrobnejšie informácie ma neváhajte kontaktovať e-mailom.

bottom of page